Къща за гости Тук е така


Обзор, ул. Места 12

Обзор, ул. Места 12

Къща за гости Тук е така, Обзор разполага с леглова база от 16 места.

Къща за гости Тук е така се намира на 6 минути пеша от най-дългия и широк плаж в България и същевременно е на метри от плавно спускащите се хълмове на Стара планина. Климата е изключително здравословен и подходящ за семейна почивка. Близостта до планината прави вечерите прохладни дори в най-горещите летни дни.

Всяка стая има собствена баня и тоалетна и тераса с маса и столове с гледка към морето. Оборудвана е с климатик, хладилник и LCD телевизор. В двора има лятна градина с барбекю, маси и столове под прохладна сянка. Разполага с място за безплатно паркиране на 4 автомобила.

На 1 минута разстояние от къщата е пазара на градчето, с пресни домашни плодове и зеленчуци, месарница с прясно месо, магазин за риба, супермаркет и най-популярния семеен ресторант в Обзор - Ореха.

  • барбекю
  • телевизор
  • интернет
  • паркинг
  • кабелна тв
  • ютия
  • баня/тоалетна
  • климатик
  • изглед
  • хладилник
  • кухня
тип места
стандартна стая 2
стандартна стая 3

Внимание! Местоположенията се въвеждат от хотелиерите. Почивка.бг не носи отговорност за некоректно зададени местоположения.