К55 Луксозен Апартамент


Варна, кв. Чайка ул. Никола Вапцаров 7

Варна, кв. Чайка ул. Никола Вапцаров 7

К55 Луксозен Апартамент, Варна разполага с леглова база от 7 места.

Луксозно завършен и обзаведен апартамент, разположен в луксозна сграда от 2023 г. със спечелена награда Сграда на годината.

Апартаментът разполага с паркомясто в широк подземен гараж с асансьор.

Насладете се на стилно изживяване в това място с централно разположение!

На ваше разположение са две спални, две бани с тоалетни, удобен и голям разтегателен диван в дневната. Оборудвана кухня с всички необходими електроуреди. Едната баня е с вана, другата баня с душкабина с хидро масаж. Две тоалетни с комбинирано биде.

Стените и таваните на апартамента са завършени с екологично чисти покрития, тип венециански мазилки.
Подът на имота е от естествено дъбово дюшеме.
Тоалетните в двете бани са комбинирани с опция биде. Едната баня разполага с вана, а втората - с душкабина с масаж.
Във всички стаи има климатици и смарт телевизори.
Кухнята е оборудвана с всички необходими висок клас електроуреди.

Луксозен апартамент К55 на 200 м от Морската градина и 500 м от плажа. За 15 минути пеша се стига до центъра през красивата Морска градина. В непосредствена близост е до търговски център, реномирани ресторанти и кафе-сладкарница.

  • сешоар
  • SPA център
  • барбекю
  • лятна градина
  • телевизор
  • асансьор
  • рент-а-кар
  • интернет
  • паркинг
  • ресторант
  • кабелна тв
  • фитнес
  • пералня
  • електрическа кана
  • достъп за инвалиди
  • климатик
  • дом. любимци
  • кухня
  • охрана
  • радио
  • тераса
  • готварска печка
  • баня/тоалетна
  • отопление
  • кафе машина
  • кухненски бокс
  • DVD
  • сушилня
  • изглед
  • микровълнова
  • съдомиялна
  • хладилник
  • сателитна тв
  • гараж
  • ютия
  • вана
тип места
лукс апартамент 7
Виж цените в Booking.com

Внимание! Местоположенията се въвеждат от хотелиерите. Почивка.бг не носи отговорност за некоректно зададени местоположения.