6

Хотели в Триград

3 Хотел Дени Триград
80лв. / 4090 за 2-ма
  • телевизор
  • лятна градина
  • интернет
  • паркинг
  • ресторант
  • рум сервиз

Къща за гости Дени се намира в центъра на Триград. Разполага с 6 просторни стаи, оборудвани с мини-бар, кабелна телевизия, телефон, интернет, санитарен възел. В къщата има механа и барбекю, където можете да прекарате незабравими моменти. Предлагат се традиционни родопски ястия, като триградски пататник, родопски качамак, чеверме, пъстърва и други. Заповядайте при нас! Гарантираме ви, че ще останете очаровани от традиционното родопско гостоприемство! виж още »

2 Хотел Триград Хилс Триград
120лв. / 6136 за 2-ма
  • телевизор
  • лятна градина
  • интернет
  • паркинг
  • ресторант
  • рум сервиз

Семеен хотел Триград Хилс се намира само на 2,9 километра от Триград, на тихо и спокойно място в Родопите. Той пленява посетителите с всички необходими удобства и красива заобикаляща природа. Това е перфектното място за почивка със семейството и приятелите. Всички стаи са обзаведени с телевизор, собствена баня и безжичен интернет, а повечето разполагат с балкон с приятна гледка. Ресторантът разполага с 50 места в закритата част и лятна тераса с капацитет 40 души. При нас можете да се насладите на вкусни родопски специалитети и други традиционни български ястия. Разполагаме и с уютна механа с камина и просторна тераса, където се приготвя автентично родопско чеверме. Организираме екскурзии до местни забележителности и посещения на близката конна база. Атрактивни дестинации за любителите на пещерния туризъм: Екстремни преживявания: - Пещера Дяволско Гърло; - Лифтът Тарзан; - Офроуд разходки до Дяволски поглед, Орлово око, Чаирски езера и други живописни местности; - Виа Ферата – изкачване по стръмна скална пътека, водеща до пещера Харамийска; - Местонoст Ягодинската pещера е на 20 км от хотела. В непосредствена близост можете да посетите Музея на мечката и Музея на рибата. Районът предлага отлични възможности за лов и риболов. Международно летище Пловдив е на 125 км. виж още »

1 Хотел Триград Триград
146лв. / 7465 за 2-ма
  • сейф
  • SPA център
  • телевизор
  • ресторант
  • кабелна тв
  • парна баня

Хотел Триград се грижи за всеки детайл, за да осигури на своите гости пълен комфорт по време на престоя им. Стаите са различни по площ и всеки клиент в зависимост от целта на своето пътуване може да избера най-подходящото съчетание между цена и простор. Матраците на леглата са ортопедични, умерено твърди, а спалното бельо е от памучен сатен. За ценителите на изкуството арх. Иван Атанасов сътвори уникални картини за всяка стая, които комбинират техники на изобразителното и приложно изкуство. Подчертавайки идеята за пълно обновяване на духа и тялото, хотел Триград предлага изключително здравословно меню, допълнено от местни ястия и домашно приготвени напитки. При нас можете да намерите веган и вегетариански ястия, ястия без глутен и без млечни продукти, суровоядни рецепти, салати и десерти; билкови чайове, лимонади и прясно пресовани сокове, повечето от които приготвени с екологично чисти продукти от региона. За да изпълни своите гости с чувство за хармония и баланс, хотел Триград предлага СПА център, където под звуците на нежна музика можете да се отпуснете в горещата сауна или парна баня, както и да отпуснете цялото напрежение в тялото си чрез лек масаж във водата на топлото джакузи. Следвайки холистичния подход за грижа към нашите клиенти, ние пречистваме водата на джакузито посредством кислородни спа капсули, които също допринасят за ребалансирането на процесите в тялото и за цялостното здраве. Усещането за релаксация може да се допълни и с други спа процедури (като шоко или меден масаж, класически и спортни масажи, и т.н.), които са на разположение на гостите след предварителна заявка. Не забравяйте да ги заявите, когато резервирате почивката си. виж още »

2 Къща Еделвайс Триград
60лв. / 3068 за 2-ма
  • барбекю
  • лятна градина
  • кабелна тв
  • механа
  • баня/тоалетна
  • кухня

Къща за гости Еделвайс Ви предлага спокойна почивка и красива природна гледка. Домакините ще Ви посрещнат гостоприемно с вкусни гозби и добро обслужване. Близо до къщата има хранително магазинче, в което може да намерите всичко, от което имате нужда. В селото може да видите много други развлечения. Конна база, пещера и други. виж още »

3 Вилно селище Замъка Хорлог Триград
120лв. / 6136 за 2-ма
  • лятна градина
  • сешоар
  • телевизор
  • барбекю
  • интернет
  • паркинг

Замъкът Хорлог се намира в землището на с. Триград, в местността Хорлог, от където всъщност идва и неговото име. Местността Хорлог е разположена в полите на Триградското ждрело, едва на 300м от пещера Дяволското гърло, която е един от Стоте национални туристически обекта на България. Замъкът е изграден на границата между три заобикалящи го защитени местности, надпреварващи се по богатството на своето биоразнообразие и приема своите гости от декември 2014 г. В непосредствена близост до Замъка се намира и още един туристически атракцион попадащ в списъка на Стоте национални туристически обекта на България - Ягодинска пещера /едва на 9 км от замъка/. Не по-малко пленително е посещението на Харамийска пещера /едва на 150 м от замъка/, за която ценителите на екстремния пещерен туризъм твърдят, че е незабравимо преживяване. Замъкът Хорлог предлага на своите гости една изключително разнообразна почивка, която може да задоволи капризите на малки и големи и да превърне времето ви в едно истинско приключение. Не случайно нашето мото е Приказката оживява. В процес на постоянно развитие в посока на предлаганите туристически атракциони, замъкът Хорлог може да ви осигури следните забавления: атрактивни дестинации за любителите на пещерния туризъм; множество еко пътеки с различно ниво на проходимост; екстремни преживявания /въжен лифт над река Триградска /лифта на Батман/; Виа ферата /изкачване по стръмен каменен път/; офроуд разходки до наблюдателни площадки Вълчи камък и Орлово Око, които са едни от най-високо разположените на Балканския полуостров; велосипеди под наем; условия за лов и риболов; конна езда; офроуд разходки до защитени местности Чаирски езера; Пияната гора; Резерват Казаните; Резерват Шабаница и други; възможност за директно наблюдение на изключително рядката птица скалолазка. Замъкът е разположен в непосредствена близост до Музей на мечката и Музей на рибата. виж още »

Моля изчакайте да установим Вашата позиция