Шкорпиловци,
Бунгала Дъбрава, Шкорпиловци разполага с леглова база от 90 места.
Бунгала Дъбрава се намират в к. к. Шкорпиловци. Курортът е известен с най-дългата си плажна ивица. Шкорпиловци е предпочитано място за семейна почивка, разположено далеч от забързаното ежедневие. Изключително спокойно и очарователно, подходящо за семейства с малки деца, рибари и почитатели на природата и девствените плажове.
Комплекс Дъбрава е идеалният избор за пълноценен отдих, съчетаващ морски плаж с тишината и красотата на Стара планина.
Комплексът се намира на 300 м от плажа, в дъбова и борова гора.
В просторния му ресторант, в който се предлагат ястия от традиционната българска кухня, могат да се организират детски лагери, както и масови събития.
Само при нас можете да си паркирате автомобила до входната врата на бунгалото и да си запалите барбекю на верандата за вашето незабравимо преживяване.
Настаняване в бунгалата след 14:00 ч.
Освобождаване на бунгалата до 12:00 ч.
К. к. Шкорпиловци е с най-дългата плажна ивица - 14 км.
Допускат се домашни любимци, за които има 10.23 евро / 20 лева еднократна такса.
Очакваме ви! Ще се радваме да сте наши гости!
| тип | места |
|
|---|---|---|
| бунгало | 5 |
Внимание! Местоположенията се въвеждат от хотелиерите. Почивка.бг не носи отговорност за некоректно зададени местоположения.