Поморие,
Апартамент Розовите градини на Али, Поморие разполага с леглова база от 4 места.
Ако все още не сте открили своето кътче от Рая, ние ви предлагаме нашето...
Двустаен апартамент на първа линия в старата част на гр. Поморие, в затворен комплекс Rose Gardens. Комплексът има на разположение два басейна - детски и за възрастни, два ресторанта, прекрасна градина и перфектна гледка към морето.
Апартаментът е с площ 68 кв.м. и се състои от спалня, дневна с кухненска част, баня и тоалетна, килер, тераса с изглед към морето. В дневната има голям разтегателен диван, подходящ за 2 възрастни, кухненска част, оборудвана с котлони, абсорбатор, микровълнова фурна, кана за топла вода, кухненски прибори и съдове. В апартаментът има голям хладилник с фризер, климатици и смарт телевизори във всяка стая, допълнителна бебешка кошарка и пералня.
За резервации на минимум 5 нощувки може да ми пишете на лично съобщение или да се обадите по телефона.
Цената за нощувка в месеците юни и септември е 150 лв., а за юли и август - 180 лв.
За ранни записвания или по-продължително наемане ползвате отстъпка.
тип | места |
|
---|---|---|
апартамент | 4 |
Внимание! Местоположенията се въвеждат от хотелиерите. Почивка.бг не носи отговорност за некоректно зададени местоположения.