Апартамент Морско ухание

Бургас, ул. Ивайло 26

Апартамент Морско ухание, Бургас разполага с леглова база от 4 места.

Апартамент Морско ухание ще посреща гости, считано от 20 май 2019 година. Цена за двама - 50,00 за нощуване Цена за четирима - 60,00 за нощуване Най-доброто предложение в Бургас - семеен апартамент, ново строителство, супер лукс. Апартаментът е чист, приветлив, с безупречна хигиена. Изискан, излъчващ чистота, удобства и уют! С луксозно спално бельо! За по-дълъг срок - по договаряне 0888882735. Ако имате въпроси, свързани с Вашето настаняване, може да ни потърсите на посочения имейл или телефон. Ние ще направим връзка с Вас. На гостите ни предлагаме безплатно различни видове чай и кафе от машина Долче Густо по избор, мини бар, ползване на термо кана, микровълнова печка с функция грил. Апартамент Морско ухане е в близост до най-големия пазар, аптека, закуски, ресторанти и много разнообразни магазини, паркинги. Намира се на 3-4 минути до центъра и общината. Железопътната гара е на същото разстояние. С автомобил се стига за 5 минути до плажа. Апартаментът е на четвърти етаж - разполага с модерен асансьор. Състои се от: двоен коридор, който отделя гостите от общия шум на сградата; голям просторен хол с прилежаща кухня и всичко необходимо за едно съвременно домакинство; две спални помещения за по двама човека с две големи спални легла; тераса с простор. Предлагаме необходимия комфорт, така че гостите ни да останат удовлетворени. Пожелаваме Ви приятен престой в апартамент Морско ухание, град Бургас!